* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

pondelok 14. augusta 2017

Moje plány na školský rok 2017/2018No, aj keď to 99% detí určite nechce počuť, prázdniny končia a školský rok je opäť tu. A to jedno percento sú zrejme deti, ktoré ešte nemali čo dočinenia so školou, ako napríklad škôlkári, alebo sú to podivný ľudia, ktorým sa chce učiť. Ako napríklad moja sestra. :D Ale každopádne, všetci by sme si mali vo svojich hlavách rozmyslieť, čo by sme v tomto školskom roku chceli dosiahnuť. Či už nejaké úspechy v súťažiach, či jednoducho veci, ktoré by nám spravili radosť. A preto som sa rozhodla spraviť článok o tom, čo chcem v šk. roku 2017/2018 dosiahnuť. 


1.Venovať sa viac blogu 
Aj keď idem do 9.ročníka (uf, to bude drina) a nebudem sa pomaly stíhať pripravovať do školy. Chcela by som sa viac venovať blogovaniu. Či už pridávať viac článkov, alebo sa posunúť ohľadom dizajnu. Teraz by som to chcela začať pomaly rozvíjať a dúfam, že mi to dlho vydrží. 


2.Výborný prospech a prijatie na strednú 
Sen každého školáka.. aby ho prijali na strednú, či na vysokú tam kde by chcel ísť. No ja nie som výnimkou. To by som asi nemala v hlave v poriadku. :D Hoci stredná škola, na ktorú chcem ísť bude o dosť ťažšia ako ostatné (a ja si ani nie som istá, či zvládnem 9.ročník) chcem tam ísť, lebo viem, že je to dobrá škola, a taktiež musím pokračovať v rodinnej tradícii, budem už piate dieťa z rodiny, ktoré sa tam (ale to len dúfam, že sa mi pošťastí) dostane. :))


3.Nabrať trošku rozumu
No, nabrať rozumu by mi neuškodilo. Chcela by som trošku dospieť a vedieť sa rozhodnúť sama o potrebných veciach. No a k tomu sa potrebujem pozastaviť a už sa ďalej nesprávať ako dieťa. Nepáchať problémy, neotravovať rodičov, trochu sa osamostatniť, jednoducho sa sčasti už vedieť postarať sama o seba a rozumne rozmýšľať.


4.Prečítať viac kníh
Kníh som doposiaľ veľa nečítala. No mala som obdobia, kedy som strašne zatúžila čítať knihy a niečo mi to aj dalo. Bolo to cez leto. No a aj toto leto som sa rozbehla v čítaní kníh a dúfam, že mi to zostane na dlhý čas a tiež mi to niečo do života dá.


5.Zlepšiť sa v hre na klavíri
Na klavír chodím už šesť rokov, no nie som nejaká virtuózka a chcem sa stále zlepšovať. Stále je čo zlepšovať. A tak by som sa chcela naučiť čo najlepšie hrať. Možno by sa mi to v živote raz zišlo.


6.Začať nejakú tvorbu
Chcela by som cez tento školský rok Vau, Hanka ako to chceš všetko stihnúť? aj začať písať nejakú knihu alebo nejakú tvorbu. No možno mi budú stačiť aj články na blogu. Ešte sa uvidí.


7.Chodiť viac do prírody
Už dlhšiu dobu sa snažím obmedziť počítač a chodiť viac do prírody na prechádzky alebo fotiť. No aj keď som na prechádzky začala chodiť, počítač nejako zvlášť obmedziť nedokážem. Pozerám seriály, píšem články, či upravujem fotky. No cez školský rok sa budem viac učiť a dúfam, že na počítač toľko chodiť ani nebudem stíhať. Tak a to je posledný bod v mojom zozname. Budem chodiť viac na čerstvý vzduch ako k počítaču. No písanie článkov to dúfam nijak neovplyvní.No a to by bol môj celý zoznam. Zatiaľ nie je veľmi veľký, má len sedem bodov. No po čase snáď ešte nejaké pribudnú a po prípade vám ich dám vedieť ako 2.časť tohto článku. Dúfam, že vás to trošku inšpirovalo k tomu, aby ste si začali písať vlastný zoznam. A pokojne kto chcete môžete tiež urobiť článok na túto tému. Zatiaľ som takýto článok ešte nevidela. No a je aj prečo, pretože to trošku nedáva zmysel-plánovať si veci na školský rok. :D No, ale ja som jednoducho taká.
Vidíme sa pri ďalšom článku ♥


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára