* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

About ME


Takže.. asi najskôr treba začať základnými informáciami. Volám sa Hanka a mám 14 rokov. Blog beriem ako svoj druhý domov, kde sa vrátim, keď nemám náladu byť v reálnom svete. 
Tak na chvíľu vkročím do virtuálneho. Už dlhšie som nad sebou premýšľala, a snažila som sa nájsť veľa charakteristických vecí, ktoré tvoria moju osobnosť. Postupom času som si sama začala všímať, čo ma baví a čo sa mi páči. 
Zistila som, že som človek, ktorý má rád kreatívne veci. Sama si niekedy sadnem a niečo si nakreslím, alebo si dekorujem izbu, či upravujem blog. 
No taktiež ma dokážu potešiť veci, ktoré sú tvorené ručne (na tie som ja antitalent). Tvorenie vecí.. to nie som ja. Na to je šikovná moja sestra Julka. :)
Som taktiež človek, ktorý sa dosť vecí bojí, a to väčšinou hmyzu. No najväčší, a tým myslím fakt obrovský strach mám z pavúkov... Ach, tie mi proste ani nedajú spať, aj keď sa ma boja viac ako ja ich (aspoň mi to teda každý hovorí).

Keď som mala 7 rokov dookola som hovorila, že chcem vedieť hrať na klavíri. A tak ma rodičia dali na základnú umeleckú školu, kde sa učím hrať doteraz. Už niekoľkokrát som to chcela vzdať, pretože sa mi tomu naozaj nechcelo venovať, a ten klavír ma rýchlo prestal baviť. No som už siedmačka, musím vydržať ešte dva roky. (Ešte som zabudla spomenúť, že dokončiť ma to nútia rodičia, no sama si uvedomujem, že by sa mi to v živote mohlo zísť.)
Túto vec som objavila síce ešte len teraz, ale myslím, že sa toho budem ešte dlho držať. A to je jeseň. Jeseň som si naozaj obľúbila, a to tými nádhernými farbami vôkol nás. Je to úžasné, ako sa všetky tvary a farby spojili a vytvorili niečo také pekné. K jeseni mi neodmysliteľne patrí aj teplý čaj, kniha a sviečky. A tá atmosféra, ktorú si tým vytvorím je úžasná. 
Taktiež ma zaujíma móda, čí líčenie. Ja sama sa zase tak nelíčim, ale tiež to beriem ako stránku  kreativity, rovnako ako outfity. Nad tými dlho sedím, kým si nevyberiem niečo pekné, čo sa k sebe hodí.
K môjmu životu patria aj zvieratá ako mačky a psy. Doma máme jedného kocúrika Žmurka, ktorého fotky môžete vidieť aj na blogu. No keď budem mať vlastný dom, či byt chcela by som mačičku aj psíka, takže dúfam, že sa ešte so zvieratkami v živote pobavím. Mám rada aj čítanie kníh a písanie recenzií. No čo milujem je fotenie. Strašne rada sa vyberiem na čerstvý vzduch do prírody a snažím sa nafotiť nejaké pekné fotky. No nie vždy sa podaria. 

A aby sme tu neboli dlho, toto bolo v skratke niečo málo o mne. No na čo hlavne nezabúdam, je úsmev. Ani vy naňho nezabúdajte a vždy zo seba vydajte čo najviac pozitívnej energie. Tak sa majte, a usmievajte sa :).

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára