* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

streda 20. apríla 2016

Questions about me

Kto som?

Ahojte! :)) 
Som veľmi šťastná, že som začala s touto prácou. Ešte ma nepoznáte, avšak dúfam, že sa vám moje príspevky... pocity a myšlienky budú páčiť.
Na úvod tohto blogu som nechcela písať sama o sebe... Chcem vlastne napísať tento TAG, ktorý bude o mne. Ak by som nezodpovedala na všetky otázky a ak chcete zistiť odpoveď na tú svoju otázku, môžete my svoje otázky napísať do komentárov a ja vám na nich odpoviem. Ideme na to !!! 


1. Moje meno? :D
Nenapíšem vám moje konkrétne meno. Na tomto blogu žijem ako Brunetka Hanny. Ako niekto úplne iný...

2. Ako trávim voľný čas?
Až tak veľa voľného času nemám, ale ak mám chvíľky, tak sa chodím poprechádzať do prírody, zahrám si na klavíri, kreslím... Mám veľa zábavy.

3. Moje koníčky?
Najzábavnejšie koníčky, ktoré mám najradšej je spev, kreslenie, hranie na klavíri.. a taktiež z časti aj čítanie kníh. Avšak nie som knihomoľka, aby som ich prečítala 1000 za mesiac. :D

4. Prečo som začala blogovať?
Už dosť dlho sledujem youtuberov a blogerov. Veľmi som chcela natáčať na YouTube, avšak začala som radšej blogovať. Tu aspoň nikto nevie, kto som a čo som zač.
Mala som chuť vám porozprávať o svojich pocitoch, zabávať sa s vami začať druhý život, život blogovania :))

5. Čo plánujem na svojom blogu?
Ako som písala, chcem vás zabaviť a chcem, aby vás moje články zaujali. Budem pridávať rôzne príspevky. Jeden iný ako druhý. Aby tých, ktorých baví toto, čítali toto. A tých, ktorých baví toto, čítali toto. Snáď sa aspoň v niečom trafím do vášho vkusu.

6. Môj obľúbený bloger/ka ?
Tak určite zbožňujem Zoe Sugg (Zoellu). Veľmi sa mi páčia jej fotky, príspevky a je proste umelecká duša. Avšak keby som si mala vybrať zo slovenských, tak to nedokážem povedať. Všetci sú veľmi dobrý blogeri, veľa ich mám rada.

7. Aký život preferujem?
Takže, keďže žijem na malej dedinke, tak si myslím, že tento život je lepší. Viem aký je ten druhý, v meste... Ale na dedinke je kľud, máte tu pohodu a robíte si čo chcete. Je tu ticho, v ktorom počujete svoje srdce ako buší, alebo mravca, ako stúpa svojimi malými nožkami na cestu.
Mám skrátka rada dedinu...

8. Obľúbené songy? 
Mám veľa obľúbených piesní, ale cez toto obdobie mám najradšej:
1. How deep is your love
2. Lush life a i.
Ale niekedy som zbožňovala Adama Levina a predovšetkým Sugar

9. Ako ide škola?
Škola je problémom...
Hoci sa učím na jednotky a občas sa pritrafí aj dvojka, tak sa niekedy nestíham učiť a... mám z nej stres. To je proste taká povaha. Mala som školu rada, ale postupne sa to zhoršuje. Netuším, čo bude potom... :D

10. Budeš mať čas pridávať príspevky na tento blog?
Keďže som si otázky vymýšľala sama, túto som dala schválne. Chcela som, aby ste vedeli to, že hoci občas nebudem vládať, alebo stíhať, myslím si, že raz za dva týždne pridám článok určite.. a aj keby nie, tak určite ale neprestanem s blogovaním.
Ja len dúfam, že mi aspoň trošku dáte šancu a pomôžete my, keď tu budem potrebovať pozdvihnúť...
To bolo všetko.

Ďakujem za prečítanie :) a nezabudnite, tie svoje otázky môžete písať do komentárov.

Bye, bye peoples!!!


Brunetka Hanny~

2 komentáre:

 1. Určitě piš blog dál, zatím to vypadá opravdu zajímavě. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Určite s tým zatiaľ nechcem prestať. Ale ak by som s tým chcela prestať, tak ma dúfam pozdvihneš :).
   PS. (Netuším čo je tu zatiaľ zaujímavé) :D xD

   Odstrániť