* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

nedeľa 31. júla 2016

Čo mi pribudlo #2 •čím ďalej, tým lepšie veci :D ...

Tak! A máme tu ďalšiu kôpku vecí, ktoré som dostala či si sama kúpila. Postupne každý mesiac dostávam lepšie a lepšie veci a ešte tento mesiac som mala meniny, čiže sa máte na čo tešiť ;)

Záložky

Hoci záložky do kníh zbieram a rada sa nimi prehrabujem, tak zas toľko veľa kníh nečítam a aj keď tak len cez prázdniny, keď sa nemusím učiť do školy. Aj tak mi pripadá, že zbierku z nich by som mala mať, aj keby som nečítala vôbec :D
Škola

Dostala som taktiež aj pár vecí do školy, ale v auguste sa začne pravé nakupovanie školských potrebných vecí. Hoci sa do školy neteším, teším sa keď si budem vyberať perá, ceruzky, peračníky, zošity a veľa iných vecí podľa svojho vkusu :)Vážne to potrebujem??! xD

Od sestry som tento mesiac dostala takúto čelenku, pretože jej nebola dobrá na hlavu a necítila sa pohodlne. Hrozne som sa z nej potešila.... no časom som prišla na to, že vlastne mne v nej nie je o nič lepšie :D ale dávam si ju, keď ideme na prechádzky, na návštevy a podobne :))


Ďalšia vec je... peňaženka.. ako ste si mohli všimnúť. (((viem, že v článkoch (a hlavne v tomto) dávam veľa bodiek, ale tak sa mi to páči... a keby som vám to mala povedať a nie napísať, tak tie bodky by znamenali pauzu xD)))
Takže je to peňaženka :)) a.... netuším čo s ňou budem robiť xD keďže mám ešte 300 ďalších (metafora :D)
Aj tak ĎAKUJEM! ♥


Deň môjho mena-meniny!!
Ako som spomínala mala som meniny a tu sú darčeky, ktoré som v ten "šťastný" deň dostala. :D
(P.S.Veľa ich nebolo...)
 ...posledný darček som si priala Už dlho a... vlastne som si ho zaplatila sama, ale aj tak som rada, že ho mám. Prekvapujúci moment... je to MOBIL!!!


*********************************************************************************

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára