* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

pondelok 4. júla 2016

Čo mi pribudlo #1 - jún

Ahojte :))) 
Dnes som si pre vás pripravila pár vecí, ktoré mi pribudli cez jún. Niektoré som si sama kúpila, no niektoré mi darovala rodina, či kamaráti. Každopádne úplne všetky veci sa mi maximálne páčili, a to tu dokonca neuvidíte všetky :D. Preto označujem jún za čarovný mesiac a uvidíme, či takýto jún bude aj o rok :) 

Ako prvú vec som si potrebovala kúpiť nové slnečné okuliare, lebo moje posledné sa vo vlaku, keď som cestovala z Trnavy, úplne polámali. Ani neviem ako :DD  A tak som potrebovala nové. S týmito som veľmi spokojná. Sú obyčajné, čierne. Presne také, aké som si ich predstavovala.
Druhú vec, ktorú som mala nutkanie kúpiť... bola... dekoračná lepiaca páska. Viem, že sa chytíte za hlavu :D ale ja som ju chcela už pár mesiacov, a keď som mala možnosť, kúpila som ju. Za celkom dobrú cenu 0,80 €, čo je dobré, lebo som ju kupovala v Trnave. Asi si dokážete predstaviť, že vo väčších mestách sú väčšie ceny :D. A pri tom boli až tri v jednom balení, ale ďalšie dve som už Bohužiaľ spotrebovala. :DDD
Ďalšie 2 veci, ktoré mi pribudli boli malý peračník, ktorý som dostala od sestry a kapsička na kozmetiku... od mamy. Tieto veci ma tiež potešili. Boli neutrálne, čierne a určite ich naplno využijem. 
KOZMETIKA

Aby som nemala kozmetickú taštičku prázdnu, potrebovala som pár dobrých veci, ktoré používam, aby som ju naplnila. Niektoré veci sa mi tam nezmestili, ani keby som tam dala iba tie a ostatné vyhádzala, čo je škoda, ale aj tak som sa kozmetike, ktorú som nakúpila a dostala - potešila :))) 


Prvú vec, ktorú mi znovu darovala (ďalšia) sestra bol Balea krém na ruky. Ja si dosť často krémujem ruky, a tak ma tento darček nesmierne potešil, ešte aj svojou vôňou Fialiek. Hoci mi nevonia za Fialkami, je to oveľa krajšia, jemnejšia vôňa. Nie je vôbec prenikavá. Po tomto kréme mám veľmi jemné dlane. Odporúčam kúpiť. (hlavne ľuďom, ktorí majú suchú pokožku) Ďalší produkt je Fa dezodorant na telo. Vôňu má športovú, celkom peknú, nejakú po kvetoch. Kúpila som si ho na používanie, keď som spotená napríklad po telesnej, ale teraz sú prázdniny, asi ho veľmi nevyužijem. A všetkým aj tak odporúčam, keď ste spotený a nemáte pri sebe sprchu, že ste v škole, nasprejujte sa, ale keď prídete domov osprchujte sa :D aby ste zo seba zmyli tie chemické látky. Ale aj tak za jeho malé používanie som spokojná. 


Ceruzky veľmi nepoužívam, tak si ich nekupujem, ale dostala som ich od svojej staršej sesternice, ktorá ich nepoužívala. Sú to ceruzky na oči (linka) a zároveň aj na ústa. Ja som to ale občas používala aj na obočie :D Dostala som až päť farieb: strieborná, zlatá, tmavomodrá, svetlomodrá a najpoužívanejšia hnedá ceruzka. K nim som dostala aj novú špirálu, ktorou som sa potešila, lebo na očiach vyzerá oveľa lepšie, ako tá, s ktorou som sa maľovala predtým. Tá zachytí viac rias a pôsobí iným dojmom. Mne vyhovuje viac táto, v ktorej je 10 ml náplne.
Ďalšia vec - rúžolesk na pery :D (rúž a lesk). Je to taká tenká palička, ktorá sa namočí do ružovej látky vo vnútry, dá sa na ústa a potom pár dní nechce zmiznúť z pier. To ma normálne naštvalo. Išla som to skúsiť, vyzerala som hrozne, tak som si to išla zmyť vodou. A... čo sa stalo? Ostalo mi to na perách. Tak som to skúsila dať dole krémom. Trochu som z neho aj násilným drhnutím po ústach zjedla... ale čo už :D. Preto si ho na seba už nikdy nedám :D
Laky na nechty som ako menšie dievča veľmi zbožňovala a často som si s nimi lakovala nechty. No dnes už ich veľmi nepoužívam, ale ďakujem sestre, že mi ich podarovala aspoň na výstavku. 
A môj outfit pre tento mesiac je tento. Tieto šatky som si kúpila na konci mesiaca, aby som si ich mohla dať na koniec školského roka do školy. Myslím, že som si vybrala úžasné šatky, pretože ich farba je nádherná-moja obľúbená a strih je tiež úžasný. Ja som s nimi nadmerne spokojná. :)) To boli všetky moje veci, ktoré mi pribudli. Ešte raz veľmi pekne ďakujem tým, ktorí mi veci darovali a ďakujem aj dodávateľom v obchodoch, že niečo také existuje :D. Dúfam, že sa vám moje veci páčili a do komentu môžete napísať, čo pribudlo vám a či s tým ste spokojný. Vopred ďakujem aj vám. :))
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára